Inginer departament Programe şi Investiţii - Capital Jobs

PRIVESC SPRE VIITOR

Inginer departament Programe şi Investiţii in Bucuresti

Detalii Job

Vezi poze cu noul job

Profil candidat

Eşti orientat spre rezultate, extrem de organizat şi un maniac al detaliilor puse la punct?
Noi vrem să investim în tine. De aceea, dacă îţi doreşti să evoluezi din punct de vedere profesional şi eşti un talent înnascut în a atrage cele mai bune investiţii, atunci aşteptăm CV-ul tău.

Cerinte/Descriere Job

Printre responsabilităţile principale ale postului, vom enumera:

- proiectarea, implementarea şi monitorizarea planului anual de investiţii;

- elaborarea documentaţiei necesare pentru desfăşurarea selecţiilor de oferte;

- organizarea selecţiilor de ofertă pentru lucrările de investiţii;

- gestionarea contractelor de execuţie lucrări, prestări servicii sau livrare materiale necesare lucrărilor de investiţii;

- monitorizarea execuţiei lucrărilor şi efectuării plăţilor, conform contractului şi prevederilor legale;

- organizarea comandamentelor de şantier şi a întâlnirilor cu proiectanţii, diriginţii de şantier şi constructorii;

- avizarea situaţiilor de lucrări, proceselor verbale de recepţie şi a facturilor prezentate de furnizor;

- elaborarea rapoartelor periodice privind stadiul şi costurile lucrărilor de investiţii;

- organizarea recepţiei lucrărilor de investiţii;

- menţinerea şi actualizarea evidenţei actelor normative şi a reglementărilor care vizează aspectele privind activităţile de construcţii;

- gestionarea dosarului lucrărilor de investiţii;

- asigurarea relaţiei cu reprezentanţii instituţiilor statului (primărie, prefectură, inspectoratul de stat în construcţii, etc.).

Beneficii

- salarizare brută de 4000 RON/ luna;
- tichete de masă în valoare de 15 lei/ zi lucrată;
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- echipă profesionistă;
- loc de muncă stabil.

Contact

Telefon: 021 311 05 85E-mail: bucuresti@capital-jobs.ro

Depune CV fara cont